GQ-A Stały regulowany system montażowy, Stały regulowany wspornik montażowy PV, Żywotność systemu: > 25 lat

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa GQ
Orzecznictwo IOS9001,IOS14001,IOS45001, Changzhou High-tech Product Certification,CE
Numer modelu GQ-A Stały regulowany system mocowania
Minimalne zamówienie 1 MW lub 33 tony
Szczegóły pakowania Bela/paleta/skrzynia drewniana /20GP/40GP
Czas dostawy 2-4 tygodnie po otrzymaniu przedpłaty
Zasady płatności L/C, T/T, D/A, D/P
Możliwość Supply 1MW lub 33 tony na 7 dni

Contact me for free samples and coupons.

WhatsApp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Szczegóły Produktu
Liczba załadowanych elementów baterii 18-56szt Specyfikacje załadowanych elementów baterii krystaliczny krzem 250-660 watów
waga 1 MW 35 ton Zakres regulacji kąta 55°
Normalna regulacja maksymalnej prędkości wiatru ≥ 22,2 m/s Żywotność systemu >25 lat
Zostaw wiadomość
opis produktu

GQ-A Stały regulowany system mocowania

 

Opis:

Każda kolumna nośna jest wyposażona w ścinanie, wykorzystując nośność ścinanego podnośnika.Pręt śrubowy podnośnika ścinanego jest połączony z wałem napędowym poprzez przegub uniwersalny, a belka nośna jest podnoszona lub opuszczana poprzez obracanie pręta śrubowego. Za pomocą sposobu obracania pręta śrubowego podnośnika ścinanego ręcznie lub elektrycznie.oraz synchronicznej regulacji podparcia wielopunktowego, można regulować kąt nachylenia modułu fotowoltaicznego zamontowanego na wsporniku w stosunku do słońca.

 

Funkcja:

Cena regulowanego wspornika podnośnika będzie o 0,03 juana / W wyższa niż cena wspornika stałego.

Waga regulowanego wspornika 1MW wynosi około 35 ton.

System montażu z regulacją wysokości został zainstalowany około 2,2 GW.

Wymaga małej precyzji posadowienia, regulowany system mocowania wymaga takiej samej precyzji jak stały.

Podnośnik -podpora regulacyjna, każda kolumna wyposażona w podnośnik,podnośnik zarówno w procesie regulacji jak iw stanie bez regulacji posiada funkcję samoblokowania, poprzez połączenie drążka transmisyjnego, regulacja synchronicznej stabilnej po podniesieniu lub opuszczeniu, łożysko podnośnika pojemność i funkcja samoblokowania mogą skutecznie zapobiegać chlupotaniu panelu montażowego spowodowanego uderzeniem wiatru.

Regulowany mechanizm napędowy to podnośnik, który przyjmuje cynkowany ogniowo proces antykorozyjny. Wspornik jest bezobsługowy przez 25 lat bez oleju smarowego.

Regulowany wspornik podnośnika, wysoka wydajność regulacji, niski koszt, brak konieczności dokręcania śrub lub śruby 1 osoba może regulować co najmniej 5 mW dziennie.

Regulowany wspornik może płynnie regulować kąt w zakresie 55 °, kąt regulacji można ustawić dowolnie;nie ma potrzeby ustawiania stałego biegu.

Pręt transmisyjny z uniwersalnym prętem łączącym, nie wymaga wielu koncentrycznych punktów podparcia.

Koszt instalacji jest niski, łatwy w instalacji, wsparcie i czas instalacji komponentów płaska instalacja, po instalacji, aby dostosować się do odpowiedniego kąta.

Użyj inteligentnego elektrycznego urządzenia regulacyjnego do regulacji, regulacja jest prosta i wydajna.

 

O nas:
Jiangsu Guoqiang SingSun Energy Co., LTD.znajduje się w Liyang City, Changzhou, prowincja Jiangsu, zatrudnia ponad 1700 pracowników Guoqiang SingSun, jako dostawca usług koncentrujący się na dostarczaniu najbardziej zaawansowanych na świecie inteligentnych rozwiązań w zakresie systemów uchwytów do śledzenia fotowoltaiki i inteligentnej produkcji, jest przedsiębiorstwem opartym na technologii obsługującym globalną czystą energię , zaangażowana w promowanie reformy energetycznej i ciągłą optymalizację infrastruktury energetycznej i materiałów.aplikacja do budowania lepszej przyszłości dla ludzkości.
Po latach głębokiej uprawy i rozwoju firma utworzyła cztery bazy produkcyjne w Liyang w prowincji Jiangsu, Tangshan w prowincji Hebei, Xinyang w prowincji Henan i Jiayuguan w prowincji Gansu, pięć zakładów produkcyjnych o szczytowej rocznej zdolności produkcyjnej 45 GW, globalny łączna dostawa ponad 60 GW, klientom firmy w Niemczech, Australii, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i innych ponad 10 krajach i regionach.